Skip navigation

BZZZ.NET jest niezależną spółdzielnią administratorów i administratorek z całego świata, poświęcających swój czas na to, by ułatwić różnym ludziom działającym w klimatach wolnościowo/anarchistyczno/artowych znalezienie własnego miejsca w sieci.

W założeniu przedsięwzięcie nie przynosi zysku, a użytkownicy jedynie biorą udział w kosztach utrzymania serwerów, proporcjonalnie do wykorzystanego miejsca. Administratorzy i administratorki nie oczekują wynagrodzenia za swoją pracę, bo traktują ją jako swój wkład dla ruchu.

Nie posiadamy własnych serwerów, jest to więc byt czysto wirtualny, umieszczony gdzieś w miarę bezpiecznym miejscu w sieci.

Ponieważ nasz czas jest ograniczony, a pracujemy za darmo, możemy jedynie zaoferować MIEJSCE oraz POMOC w razie problemów. Nie instalujemy ani nie konfigurujemy stron dla użytkowników, a tym bardziej ich nie projektujemy.

W mało prawdopodobnym przypadku, że wszystko szlag trafi, prosimy nie mieć do nas o nic pretensji. Będziemy jednak pomagać przy doprowadzeniu serwerów do porządku, tak szybko jak się da. NIE ROBIMY NIKOMU KOPII ZAPASOWYCH!!! UŻYTKOWNICY MUSZĄ SAMI O TO ZADBAĆ!!!

płatności

Mamy nieśmiałą nadzieję, że uda nam się wrócić do dawnego systemu kuponowej płatności za konta i niedługo planujemy wprowadzić płatność w BTC, w tej chwili nie mamy do tego głowy; po prostu dodajcie zgłoszenie albo jeśli na prawdę musicie – piszcie na mejla bzzznet (A) riseup.net

strony

Stron na BZZZ jest w tej chwili tak dużo, że sami nie pamiętamy, ile ich jest. Oto parę z tych bardziej znanych: